Sandra-Woiwode-Zena-s-citem-EFT-prakticka

Ing. Sandra Woiwode – Žena s citem, EFT praktička

EFT metoda, vysoká citlivost, hypersenzitivita, vysoce citlivá žena, Multipotencialita, osobní rozvoj, mindset, emoční bloky, žena, cykličnost, vzdělávání.

Průvodkyně a podporovatelka, mentorka vysoce citlivých žen. Vedu ženy k pochopení vysoké citlivosti a nalezení svých darů. Také pomáhám ženám zbavit se stresu, emočních bloků a limitujících přesvědčení pomocí metody EFT (ťukání). Provázím ženy k poznání sebe sama a splnění svých přání
v souladu sama se sebou a svou citlivostí. Neb podle mě vysoká citlivost není slabost, ale dar a ctnost.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

online

Ing. Sandra Woiwode – Žena s citem, EFT praktička, vás provede cestou k pochopení vysoké citlivosti.

 

Milá ženo,
Pokud jsi se cítila nebo se někdy cítíš divná, jiná, nepochopená okolím, protože všechno moc prožíváš a neumíš se na věci vykašlat, pustit je z hlavy, jsem tu, abych Tě jemně navedla na téma vysoké citlivosti.

Konzultace pro vysoce citlivé ženy
Provedu Tě světem vysoké citlivosti, ukáži Ti krásné cesty, po kterých můžeš chodit a upozorním Tě na temná zákoutí, která je dobré znát. Na konzultaci pochopíš, o čem vysoká citlivost je, proč některé zážitky prožíváš více do hloubky. Zvědomíš si, které dary přímo Tobě vysoká citlivost přináší. Předložím Ti mapu, díky které budeš vědět, jak navigovat svět ze své jedinečné, vysoce citlivé perspektivy.

Konzultace pro ženy s metodou EFT
Pomocí metody EFT (Emotional Freedom Technique) Ti pomohu snížit stres, rozpustit limitující bloky a přesvědčení a něžně zpracovat traumata z minulosti.

Kurz Žena s citem
V kurzu Žena s citem poznáš svou vysokou citlivost do hloubky a naučíš se s ní pracovat, fungovat s klidem a radostí, byť je svět okolo někdy plný stresu a starostí.

Skupina Žena s citem
Pokud by ses ráda přidala do skupiny podobně laděných, vysoce citlivých žen, ať už ke sdílení, inspirace, pro pochopení nebo radost, přidej se do facebookové skupiny Žena s citem.

 

Začtěte se do článků Podnikání vysoce citlivých žen, Vysoká citlivost a metoda EFT nebo Vysoká citlivost a jak s ní pracovat, které pro vás Ing. Sandra Woiwode – Žena s citem, EFT praktička připravila.

Moje kurzy na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Kurz Žena s citem 

V kurzu Žena s citem se naučíte pracovat se svým zvýšeným vnímáním světa. Osvojíte si techniky na propuštění stresu a uklidnění od neustálého přepjetí vnějšími vjemy. Objevíte, jaké konkrétní dary vám hypersenzitivita přináší. Užijete se laskavý, jemný, něžný přístup.

Kurz Splň si svá přání

Chcete si splnit svá přání, ale po úvodním nadšení vás motivace opouští? Staví se vám do cesty limitující přesvědčení a ať se snažíte sebevíc, ne a ne je překročit? Kurz vám dá praktické kroky a techniky, jak se přiblížit splnění svých přání a konečně zatočit s bloky, které vás nutí stát na místě.

Reference

Povědomí o vysoce citlivých lidech ke mně chodí už dlouho, ale až díky Sandře (a její skupince Žena s citem) jsem se o téma začala více zajímat. Sandra působí neskutečně mile, příjemně, citlivě a s něžnou pečující energií, takže když byla možnost zažít s ní sezení EFT, neváhala
jsem, protože jsem cítila, že budu v dobrých rukách. A tušila jsem správně – celé online sezení bylo příjemně opečovávací a uvolňující. Sandra se umí na klienta moc hezky naladit, vysvětlit a názorně ukázat systém ťukání i jím klienta citlivě provést. Po konzultaci jsem cítila úlevu na těle i na duši. Děkuji za péči s citem, Sandři!

Vendulka Pánková

Lektorka tance a zdravého pohybu, www.vendulka.eu

Ráda bych touto cestou doporučila metodu EFT pod vedením Sandry. Dostala jsem se do situace, kdy jsem cítila naprostou beznaděj v době, kdy se mi vše dařilo, jak doma, tak v práci a rozumově jsem vůbec nechápala, co se děje a proč se tak cítím? Sandra mě velmi citlivě vedla a pomohla mi během hodiny moji beznaděj přetransformovat na radost. Dokázala mě rozesmát a její slova si budu pamatovat vždycky, když budu na dně. Navíc mi ukázala jakým způsobem si můžu pomoci sama, když nebudu ve své kůži. Sandro, moc děkuji.

Marcela Samková

Obchodní referentka, www.obchodnireferentka.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články