Čapek Petr – zpětná vazba a konzultace

Zpětná vazba, konzultace, nadhled, přesah.

Zpětnou vazbou vám pomohu posunout se dál a lépe využít potenciál vašich projektů. Využijte nezaujatý pohled zvenčí, s nadhledem a širokým rozhledem, postavený na rozmanité paletě znalostí i praktických dovedností.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, marketing

Lokalita

online

Čapek Petr – zpětná vazba a konzultace vás posune o level up.

 

Zpětnou vazbou vám pomohu posunout se dál a lépe využít potenciál vašich projektů.

Můžeme se společně podívat na váš nápad, projekt, web, ebook, webinář, propagaci nebo něco jiného.

Díky rozmanité paletě znalostí i praktických dovedností se nedívám na věc z pohledu jedné specializace, ale napříč několika obory a v širších souvislostech. Umím najít prostor ke zlepšení v různých oblastech, v jejich vzájemné souhře, v celkovém pojetí, ale i v drobných detailech.

Co vám to přinese?

  • Získáte jasnější pohled na věc, s odstupem, nadhledem a z různých úhlů.
  • Ujistíte se, zda jdete správným směrem a zda vás něco zbytečně nedělí od lepších výsledků.
  • Překonáte zaujatost, zabředlost a ušetříte čas zbytečného váhání a nejistoty.
  • Ušetříte náklady na řešení, která nepotřebujete.
  • Pomohu vám najít prostor ke zlepšení, ale také včas zastavit na cestě k dokonalosti.

Lidsky, srozumitelně a otevřeně. S ohledem na vaše praktické potřeby a reálné možnosti.

Jak to uděláme

Zpětnou vazbu nabízím formou online konzultace nebo zasláním e-mailem. Záleží na konkrétní situaci, co přesně v daný moment potřebujete, co očekáváte nebo co vám prostě více vyhovuje. Někdy je ideální kombinace obojího.
Další podrobnosti a ceny naleznete zde.

Chcete zpětnou vazbu a posunout se dál? Ozvěte se mi.

Reference

Konzultace s Petrem byla velmi přínosná a obohacující. Petr se dokáže naladit na jakékoli téma a nezaujatě poradit. Je tedy jedno, v jakém oboru se pohybujete. Jeho nadhled je skvělý. Pokud potřebujete mít někoho, kdo vám bude po boku při tvorbě jakéhokoliv projektu nebo činnosti, s radostí doporučuji se na něj obrátit. Po jediné konzultaci jsem začala některé oblasti svého podnikání vidět i z jiného úhlu, začala jsem pracovat na efektivních změnách a zároveň i rozšiřovat své služby. Doporučuji ho, protože jsem u něj nalezla mnohem více, než jsem očekávala.

Kristýna Anna Gladiš

Průvodkyně hlubinami duše, www.kristynaannagladis.cz

Konzultace byla velmi příjemná, za tu hodinu jsme toho probrali spoustu. Petr mi dal mnoho různých úhlů pohledu, jak to mohou vnímat klienti, co jsou víc do „ezo“ a na druhou stranu ti, co jedou čistě analyticky v IT. A dal mi spoustu podnětů k tomu, jakým způsobem to mohu uchopit. Velmi příjemně mě pak překvapil jeho následný email po konzultaci, kde vše, co jsme stihli probrat, jasně a srozumitelně shrnul.

Jana Fejtková

Čarodějka s technikáliemi, www.jf-copy-web.cz

Konzultace s Petrem mi opravdu hodně otevřela oči. Z počátku jsem nevěděl, co od takové konzultace čekat, protože to jednak byla moje první, jednak jsem neměl představu o výsledku. O to více bylo potěšující, že na konci se dostavil „AHA moment“, uvědomění, kam vlastně směřujeme, kdo jsme a co bychom měli dělat lépe (a jak). Nejvíce pomohla analýza webu, kde jsme rozebrali jednotlivé položky a ty jsem pak podle doporučení upravil. Celková hodinová konzultace tak přinesla více ovoce, než jsem čekal. Nadhled, pohled člověka zvenčí,
nezainteresovanost. To je to, co jsme potřebovali k tomu, abychom si ujasnili směr a nabrali správný kurz našeho poslání. Jsem moc rád, že tato hodinka přinesla své a rozhodně doporučuji.

Marek Schulz

Zájmový spolek Happy-Tail, www.happy-tail.cz

Moc oceňuji:
– Vaše analytické myšlení, postřehy k věci a schopnost formulovat je tak, aby přesně reagovaly na mou situaci.
– Zaslaný souhrn – stručně, jasně, výstižně a jako bonus i rychle.
– Empatické vyslechnutí a zároveň směřování ke konkrétním východiskům z mé slepé uličky 🙂
– „Tak akorát“ sdílení Vašich osobních zkušeností – necítila jsem, že jsem jediná s tímto problémem, ale zároveň ani opak – že se v tom člověk, který mi má radit, plácá víc než já.

Lucie Miškóciová

Psycholožka, www.nadechnise.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články