Ing. Jana Štorková Webdesignerka

Ing. Jana Štorková – Webdesignerka

Web, webdesign, tvorba webu, webové stránky, webařka, Startovací web, WordPress, Divi, Woocommerce, Simpleshop, Fapi, členské sekce, Mailerlite, vizuál, Canva grafika, Canva šablony.

Vytvořím vám moderní, responzivní a funkční web, který bude odrazem vašeho podnikání. Weby tvořím ve WordPressu na šabloně Divi, k hotovému webu vám přidám návod na drobné úpravy. Na přání vytvořím sladěné šablony na sítě pro grafickou aplikaci Canva. Pro začínající podnikatelky jsem vytvořila produkt Startovací web – hotový web připravený pro naplnění vlastním obsahem.

Další informace

Kategorie

grafika, ilustrace, branding, web, aplikace

Lokalita

online, Praha

Provedu vás k vytouženému webu

Tvořím weby ve WordPressu na šabloně Divi. Vytvořím vám web, který má vše, co pro své podnikání potřebujete.

Vyhovuje vám jednostránková webová vizitka nebo potřebujete rozsáhlejší vícestránkový web? Potřebujete na webu blog, členskou sekci pro vaše online kurzy nebo malý e-shop pro vaše produkty? Napište mi o tom, společně to probereme a já vaši představu ráda zrealizuji.

Pokud ještě nemáte doménu a hosting, pomohu vám je zařídit. Společně s webem ode mě získáte doživotní licenci na šablonu Divi. K webu dostanete přehledný návod na drobné úpravy na webu a samozřejmě si můžeme domluvit další spolupráci na údržbu webu.

 

Startovací web pro začínající podnikatelky

Začínáte podnikat a ještě se vám nechce investovat do klasického webu na zakázku? Mám pro vás řešení - funkční předpřipravený webový polotovar „Startovací web“.

Je to hotový funkční web, který si naplníte podle návodu ode mně vlastním obsahem - texty a obrázky, nastavíte vaše barvy a fonty. Mou podporu k webu budete mít ještě dva týdny, včetně závěrečné kontroly webu. A vaše klienty na něj můžete začít zvát už doslova za pár dní.

Přečtěte si o Startovacím webu víc.

 

Správa webů

Máte web na WordPressu a potřebujete, aby se vám o něj někdo staral? Ráda to pro vás udělám. Jedná se o pravidelnou údržbu, jako aktualizace, zálohy a čištění databáze nebo o drobné i větší úpravy webu. Mrkněte se na podrobnosti o správě a údržbě webů nebo mi rovnou napište.

 

Rychlá grafika na sociání sítě

Chcete být na první pohled rozpoznatelní? Vytvořím vám editovatelné Canva šablony na sociální sítě ve sjednoceném vzhledu, v souladu s vaším brandem přesně na míru vašeho podnikání. Se sadou grafických šablon ušetříte čas, grafiku pro aktuální příspěvek vytvoříte pouhou výměnou textů a fotek.

Buďte vidět v online světě!

Napište mi, těším se na spolupráci.

 

Ing. Jana Štorková – Webdesignerka je také k nalezení na Instagramu.

Reference

Jsem moc ráda, že jsem potkala Janu, která mi vytvořila vytoužený web. Spolupráce byla skvělá. Jana byla pružná, časově flexibilní. Bleskově před začátkem kurzu na webu vytvořila členskou sekci se vším potřebným. Propojila mi web s e-mailingovým systémem, vytvořila vše, co na svém webu potřebuju mít, když podnikám online. A hlavně vytvořila krásný návrh, který se mi od začátku líbil, a sedí mi. Odhadla můj vizuální styl, navrhla mi logo. Mám obrovskou radost, že mám konečně svůj bylinkový web s kompletní nabídkou.
Janu doporučuju všemi deseti pro každého, kdo chce profesionální a rychlý přístup při tvorbě svého vytouženého webu.

Anna Bednářová

Bylinkářka, lektorka bylinkových kurzů, www.bylinkoveradosti.cz

S Janou jsem řešily přesun mé domény a tvorbu nového webu. Dlouho jsem tento krok odkládala, protože jsem nevěděla, jak to zvládnu spolu s péčí o malé dítě. V minulosti jsem neměla příliš dobrou zkušenost se spoluprací na webu jinde. Považuju za přínosné, že Jana během této tvorby trpělivě odpovídala na mé dotazy a připomínky. Měly jsme předem sjednanou cenu a ta se dodržela. K editaci jsem dostala natočené návody, ke kterým se mohu později vracet. Spolupráci hodnotím kladně.

Iva Schejbalová

Klavíristka, hudební lektorka, improvizátorka a skladatelka, www.hravyklavir.cz

Co vás na sítích zaujme na první pohled? Je to grafika a vaše
prezentace. Je důležité mít sladěnou stránku, klienti by měli poznat vaše příspěvky v síťovém moři na první dobrou.
Moc děkuji Janě za skvělý design šablon na síť. Perfektně zhmotnila moji představu o dokonalém příspěvku. Cením si toho, že jsou to jen MOJE šablony, jsou autentické a jedinečné.
Vždy jsem se s vytvářením příspěvků trápila, nejsem grafik a trvalo mi to dlouho. Teď si jednoduše upravím šablonu, je to pro mě obrovská úspora času. Janu všem doporučuji, je milá, ochotná, rychle odhalí vaše přání a umí zhmotnit vaši vizi.

Michaela Tutko

Osobní stylistka a make-up artistka, www.personalstyling.cz

Na Janu jsem se obrátila, když jsem chtěla nahradit svůj první amatérsky vytvořený web profesionálním a dobře fungujícím. Jana skvěle vystihla, jak bych si přála, aby web působil. Má přehled, jak má web vypadat, aby návštěvníky zaujal. Zajistila všechny technické náležitosti. Mohla jsem se spolehnout, že je vše nastavené, tak jak má. Oceňuji, že si vždy dokázala poradit s různými grafickými záludnostmi, takže jsem se nemusela vzdávat své představy. Jsem ze svých webových stránek nadšená a vím, že se líbí i návštěvníkům. Už teď mě uklidňuje představa, že za mě Jana i v budoucnu vyřeší pro mě složité záležitosti, potřebné pro mé podnikání. Moc děkuji za skvělou práci!

Věra Maxová

Poradce pro úpravu interiérů, www.naruc-domova.cz

Chtěla jsem komplexní a jednoduché řešení pro svůj nový web. Balíček Startovací web od Jany obsahoval vše, co jsem potřebovala. Návod je dokonalý, něco tak propracovaného jsem doopravdy nečekala. Stále se k němu vracím, pokud potřebuji něco upravit. Startovací web bych doporučila všem podnikatelkám, které potřebují funkční web rychle a nechtějí řešit technikálie, pouze obsah. Byla jsem ohromena rychlostí reakce na mé maily. Do pár hodin jsem věděla, co kde poupravit, aby web vypadal dle mých představ. Jsem na vzhled a uživatelskou přívětivost webu náročná, měla jsem mnoho různých požadavků na specifické nastavení. Jana mi dokázala pomoci se všemi úpravami. Moc si spolupráce cením a budu se na Janu obracet i nadále při aktualizacích a údržbě webu.

Zuzana Vašek Šustková

Kariérní kouč a mindset mentor, www.firemnikouc.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články