Radka Krosnářová - mentorka a terapeutka pro zdraví a kvalitní život

Radka Krosnářová – mentorka a terapeutka pro zdraví a kvalitní život

Terapie, zdraví, vztahy, vzkazy andělů, EFT, Tradiční čínská medicína, aromaterapie, uvolnění stresu, zlepšení vztahů, workshopy, online kurzy. Kompletní péče o fyzické, psychické, emoční a vztahové zdraví.

Kompletní péče o fyzické, psychické, emoční a vztahové zdraví. Do Vašeho života vnesu uvolnění, příval energie a chuť do života.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Pardubický kraj

Radka Krosnářová – mentorka a terapeutka pro zdraví a kvalitní život, vám pomůže vyřešit vaše nejen zdravotní problémy.

 

Do Vašeho života vnesu uvolnění, příval energie a chuť do života a budete vědět jakým směrem jít. Pomohu Vám vyřešit zdravotní, fyzické, psychické i emoční problémy. Po terapii se mnou se budete cítit, jak když vám spadne 100kg batoh ze zad a zažijete příval energie, života, zdraví, vztahy se začnou měnit k lepšímu. Andělé i já poradím jakým směrem se vydat

 

Pomáhám v oblastech:

1) zdraví fyzické

 • konzultace/terapie - dle principů Tradiční čínské medicíny vypočítám, který orgán máte přirozeně oslabený a na konzultaci spolu upravíme stravu,
  prostředí, doporučím bylinky, praktické činnosti pro navrácení zdraví a spolu odblokujeme emoce, které brání v uzdravení.
 • online kurzy - Jaro, Léto, Prázdniny, Podzim, Zima na vlně Tradiční čínské medicíny, kde objevíte potraviny a postupy, díky kterým prožijete dané období s větší energií a lepšímzdraví.
 • webinář: “Jak zatočit s ekzémem” - díky kterému objevíte cestu ke zdravé a krásné pokožce bez ekzému
 • Kompas zdraví - rozbor orgánů podle TČM, který Vám umožní prožít celý život ve zdraví a větší energii

 

2) psychické a emoční problémy

 • terapie/konzultace - napojením a skenem těla, duše i anděla zjistím, kde je příčina těchto problémů a spolu na terapii odblokujeme a zpracujeme emoce a bloky, které Vám brání žít život, tak jak chcete.
 • vzkaz anděla/těla/duše - zeptejte se a získejte odpovědi, na to co Vás trápí

 

3) vztahové problémy

Hádáte se s manželem, rozčilují Vás děti, nemáte moc hezký vztah s rodiči, sourozenci nebo tchýní a tchánem

 • konzultace a terapie - před terapií se napojím na Vás a zjistím, kde je příčina problému a spolu potom odblokujeme a zpracujeme. Základ vždy je, vědět, že změnit můžeme sami sebe, když změníme sebe, změní se i chování ostatních k Vám.

 

4) problémy s prací a podnikáním

Nevíte jak dál? Snažíte se, ale nejde to? Nevíte, zda jdete správnou cestou? Cítíte, že Vás něco brzdí, ale nevíte co? Chcete změnu / zlepšit, ale nevíte co a jak?

 • terapie/konzultace - napojením na Vás a Vašeho těla, duše i anděla zjistím, kde je příčina těchto problémů a spolu na terapii odblokujeme a
  zpracujeme emoce a bloky, které Vám brání žít život, tak jak chcete.
 • vzkaz anděla/těla/duše - zeptejte se a získejte odpovědi zda jdete tou správnou cestou, nebo je cesta někde jinde…

Reference

Silný zážitek jsem měla z toho, jak mě Radka zpracováním emocí provedla. Bezpečně a naprosto přesně totiž vnímala pocity v mém těle stejně jako já. Výsledkem, který po 6 týdnech od konzultace mohu sdílet je žádná bolest hlavy. Testovala jsem i obvyklé spouštěče fyzické- námaha při turistice s batohem na zádech nebo sjíždění divokých řek – pádlování. To je skvělé a jsem za to moc vděčná. Celkově jsem také ihned po konzultaci ráno vnímala změny v menší únavě a radostnějším rozpoložení ráno při vstávání. Díky moc, Radko

Anna Novotná

Koučka, www.annanovotna.cz

Raduško, těsně po terapii jsem se cítila, jak když mi spadnul 100kg batoh ze zad. A od té doby se stále cítím skvěle, úžasně, hodně jsem zjemnila, cítím a chovám se více žensky, jemněji….není tam ta tvrdost nebo zatvrzelost. Najednou konfliktní situace zvládám jako nikdy…jindy bych hned vylítla nebo to potlačila a vylítla potom nebo byla jízlivá nebo co já vím…hned útočila do obrany…. teď? Ten stav nedokážu popsat,
ale mě je tak dobře…a stále se to zlepšuje….je mi opravdu hezky a cítím se hezky. Takže ještě jednou velký dík.

Jana Schreibrová

Kartářka

Navštívila jsem Radku s prosbou o pomoc s opakujícím se problémem strachů a panických ataků. Při sezení jsme rozklíčovali můj problém a přes pocity jsme uvolňovali a rozpouštěli tlaky, sevření apod. Po terapii jsem odcházela vyklidněná, jakobych shodila skálu ze sebe. Díky Radce nemám problém učinit rozhodnutí a cítím se šťastná. Život se mi změnil a má cesta se ukázala v jasných barvách. Děkuji Radce a všem doporučuji, je skvělá!

Veronika Šimková

Masérka

Od Radky Krosnářové jsem si nechala připravit doporučení na KOMPAS ZDRAVÍ ( bylinky a stravu podle data narození)- pro sebe i svou dcerku. Tuto službu rozhodně doporučuji. Oslabené orgány i nevhodné potraviny jsem tušila, ale vidět vše takto přehledně na jednom místě je moc fajn. Mám radost, že se mi potvrdilo i mnoho potravin a přírodních prostředků, které jsem už intuitivně zařadila. Je to moc zajímavý a přínosný pohled, jak konkrétními cestami podpořit zdraví. Děkuji.

Klára Hrubá

Koučka, www.zijuradost.cz

Radko je mi opravdu LÉPE! Než jsem Vás navštívila,
cítila jsem se na známku 4-, dnes se cítím na 2, což
je velikánský pokrok !!! Předtím jsem neměla chuť
žít a cokoliv dělat. Teď se mi chce opět pracovat,
dýchat a žít. Dokonce jsem po 11 letech navázala
kontakt s bratrem, se kterým to předtím vůbec
nešlo. Moooooc Vám děkuji.

Alena B.

Speciální pedagog a logopedka

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články