Radka Senk - astroložka

Radka Senk – astroložka

Škola astrologie online, kurzy astrologie online, astrologický výklad online, rozbor a konzultace nad horoskopem, objevení potenciálu, pochopení sama sebe, zlepšení vztahů s partnery a dětmi.

Využijte astrologie online ke zlepšení svého osobního i pracovního života. Objevte svůj potenciál, poznejte zákoutí své duše. Sebepoznání vede ke
zdravé sebelásce a potažmo ke zlepšení vztahů. Ráda vás touto vzrušující astrologickou výpravou povedu!

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online

Radka Senk - Astrologie rozšiřuje vnímání vlastního života v širších souvislostech

 

Ať už žijete svůj život jakkoliv, astrologie je velký bonus v chápání vlastního života ve všech jeho úrovních a souvislostech.

Každý člověk může využívat dary astrologie ve svém běžném, každodenním životě. A přesně tohle uvědomění se snažím předávat při zprostředkování astrologie.

 

Studium astrologie online

Pokud se chcete více zorientovat v sobě a více rozumět svým blízkým, využijte mých produktů a kurzů, kde vás provedu lidským přístupem (jak krásně napsala jedna moje klientka v referenci).

Pro osahání astrologie zdarma

Kurzy, které jsou nabízené na webu jsou vhodné pro začátečníky či věčné začátečníky.

K programu Po stopách planet k vlastnímu nitru náleží i workshopy, kdy praktikujeme přímo na horoskopech klientů. Vždy dávám důraz na praxi, protože díky ní se nejvíce posouváme.

 

Rozbor horoskopu online

1* Můžete si objednat službu, kdy se uvidíme jen 1 den.
Podíváme se na váš osobní horoskop a zjistíme, jaký je váš potenciál, vaše slabé stránky, výzvy a prostě to, co bude třeba probrat ohledně vašeho charakteru.

Někdy zabloudíme i do minulosti, záleží na tom, jak na nás ten který horoskop mluví a co je třeba (a co chcete) otevřít.

2* Můžete si i vybrat balíček, kdy přidáme k osobnímu horoskopu vhled na aktuální situaci a blízkou budoucnost. Podíváme se, co se vám děje či kdy bude dít a možná zjistíme i proč.

V tom případě si naše setkání rozdělíme na 2 dny.

3* Do balíčku můžeme přidat i rozbor partnerského horoskopu. Může se jednat o aktuální vztah, a nebo se třeba rozhodujete, zda do konkrétního vztahu vstoupit (možná máte i dvě možnosti?) či ne.

Podíváme se na třecí plochy a výzvy onoho vztahu, na silné stránky a celkově na to, co takový vztah do života přináší. Pokud využijete balíček, kde bude osobní horoskop, aktuální situace, blízká budoucnost a ještě partnerství - rozdělíme naše setkání na 3 dny.
Vybrat si můžete tady.

 

V případě zájmu můžete sledovat moji fb stránku, kde bývají zajímavé příspěvky a komentáře o tom, co se děje na nebi.

Pokud si pěstujete své vlasy, stáhněte si pdf s termíny, kdy je vhodné zastřižení pro jejich rychlejší růst.

Sledujte nové články a novinky ode mne a přidejte se k odběru.

Reference

Radce jsem se ozvala, že bych měla zájem o osobní horoskop. Prošla jsem s ní pár jejích skvělých kurzů a měla představu, jak pracuje. Zrovna jsem řešila životní křižovatku a aniž bych to nejdříve řekla, krásně jsme se k tomu dostaly. Radka je veliká odbornice, umí to krásně uchopit a podat, nic nevnucuje, je moc milá a lidská, na nic si nehraje. Tohle nebyl můj první výklad, ale první s Ráďou a musím říct, že to, do jakých jsme se dostaly hloubek, a co všechno mi dokázala vyčíst, bylo neuvěřitelné. Radku vám můžu určitě vřele doporučit i jako odbornici i jako člověka. Děkuji, Luci❤

Lucie Krkošková

Certifikovaný terapeut a kouč, Bachovy květové esence

Když něco dělám, tak pořádně. A přesně s tím koresponduje Radky práce. Setkala jsem se s mnoha lidmi duchovně pracujícími, kouči apod., ale jen málokdo k tomu přistupoval tak seriózně a precizně jako Radka. Hodiny poctivé práce a výkladu stojí velké úsilí, životní zkušenosti a moudra. Pokud to člověk nemá zpracované, nepodá ani tak skvělý
výkon. Mohu s naprostou zodpovědností říci, že nic z toho Radce nechybí, za to ji obdivuji a vážím si jí. Výklad nám ukotví hranice a je na nás, jak s tím naložíme a jak si život utvoříme.
Fandím všem odvážlivcům, co vědomě berou život do svých rukou.

Kateřina Křesťanová

Purchasing specialist

Kurz je pro všechny, kteří chtějí vědět více o sobě a svých blízkých, o svých vztazích, souvislostech, směřování. Dal mi odpovědi i na to, proč se to děje, jakým způsobem se to děje. Při uvědomění si těchto informací je pak snazší směřovat ke svému cíli, najít své poslání i vyléčit svá traumata a dilemata. Podpořit své dary, ale i uvědomit si svá negativa, a s tím dále pracovat. A navíc, Radka je úplně skvělá ve vysvětlování i podání látky. A společná praktická cvičení ještě skvělejší.

Taťána Pilátová

Kurs Po stopách planet k vlastnímu nitru fakt moc doporučuji. Skutečně ti dá přesně to, co je v jeho názvu. Tedy pokud budeš chtít. A vřele doporučuji, abys chtěl/a. Objevení vlastní podstaty, o které sice asi víš nebo aspoň tušíš, je ta nejkrásnější, nejdůležitější a nejkouzelnější věc, co pro sebe můžeš udělat.

Jarmila Šalomounová

Technik

Radka je skvělá astroložka a velmi vnímavá, empatická, přátelská osoba. Je úžasné, jak dokáže naprosto trefně vyjádřit a shrnout to, jací jste, co se ve vás či vztahu odehrává a čemu třeba možná budete muset čelit. Nasměruje vás, poukáže na pozitivní i negativní stránky a pomůže najít možné cesty a pochopit, proč se některé věci dějí. Vyhovuje mi, že vše popisuje velmi upřímně a bez zbytečného přikrášlování.
Skvělý a profesionální přístup, maximální ochota vše dovysvětlit, aby se člověk lépe orientoval a pochopil souvislosti. Jsem nadmíru spokojená. Doporučuji, kudy chodím. Moc děkuji!

Veronika Truhlářová

Graphic & Web designer, www.weradesign.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články