Petra Zmeškalová inspirátorka smyslového rozvoje

Petra Zmeškalová – inspirátorka smyslového rozvoje

Seberozvoj, smysly, vnímavost, všímavost, smyslové vnímání, estetika všedního dne, sebepoznávání, umění, péče o tělo, rozvoj smyslů, mindfulness, well-being, kreativita.

Pomáhám bystřit vaše smysly skrze méně známou cestu k vám samotným, na které leží nové příležitosti vašeho seberozvoje a sebepoznávání. Jsem lektorka a inspirátorka nejen smyslového rozvoje, ale celkově rozvoje vnímavosti, včetně vnímavosti estetické.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Proč se nám péče o smysly vyplatí? Kdy dokonce pomáhá, jak se může stát cenným nástrojem pro vlastní seberozvoj i zachování zdraví? Jak díky podpoře našich smyslů stále růst a obohacovat si život?

Jsem inspirátor vašeho smyslůplného rozvoje.

Díky různorodé praxi v rámci polyestetikého vzdělávání u dětí i dospělých vám nabízím neotřelý mezioborový přístup.

V tuto chvíli můžete využít některý z mých online kurzů či výzev (aktuální nabídka na webu).

Inspirovat se na blogu.

Oťukat si mou ochutnávku pro vás zdarma.

Nebo si se mnou domluvit osobní konzultaci (#večerníbystření 19-21h).

Omrknout můžete také mou výzvu ke sdílení střípků z oblasti všednodenní estetiky – věřím, že každý máme v mobilu něco takového, čím se můžeme zapojit!

 

S Petra Zmeškalová – inspirátorka smyslového rozvoje se propojte v její fb skupině Z různých soudků/Zbystři smysly nebo na Clubhouse.

Můj kurz na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Bystré oko

Minikurz, který vás naučí tři jednoduché přístupy k tomu, jak se lépe dívat nejen na obrazy a jakou roli v koukání se hraje naše mysl. Přinese vám inspiraci, ponaučení i aha momenty. A stačí vám na to 10 minut v 6 lekcích!

Reference

Hned první věta, kterou jsem si od Petry Zmeškalové přečetla, vzbudila mou zvědavost. Měla jsem pocit, že nabízí něco, co mě zajímá a bude bavit. Přihlásila jsem se hned do kurzu Patery vstupní brány aneb poznejte lépe své smysly a netrpělivě čekám na každou novou lekci. Ty má Petra přehledně a jednoduše rozvržené – krátké milé video, audio a úkoly v Pdf, z jejich obsahu jsem nadšená. Na svých workshopech tvůrčího psaní se smyslovým vnímáním také ráda pracuji, ale Petra jde ještě mnohem hlouběji a ještě víc do souvislostí. Už se těším na její kurz Zamiluj se do zvuku, i když nejsem hudebník.

Alena Vorlíčková

Spisovatelka, lektorka tvůrčího psaní, www.alenavorlickova.cz

Petra je fascinující průvodkyní světem zvuku, barev a estetiky. Osvěžila mé zaměření právě na tyto oblasti, které máme
tendenci odsouvat na třetí kolej a přitom jsou tolik obohacující, pokud jim dáme v našem životě prostor. Na kurzu Zamiluj se do zvuku bylo úžasné, že mě zaujal a vtáhl, přitom jsem se něco nového dozvěděla a podařilo se mi poznatky z něj zavést do praxe a tím obohatit jak svůj život, tak život svých dětí. Jo, a perlička na závěr – v době totálního zahlcení je to jeden z menšiny kurzů za poslední dobu, které se mi podařilo opravdu projít a využít naplno.
Petra Holubová

NLP koučing, průvodkyně na cestě k lepšímu životu, www.pruvodkynenaceste.cz

Ráda bych se vyjádřila ke kurzu Patery brány od Petry Nimui Zmeškalové. Tento kurz byl pro mě velmi zajímavý. Petra mi
krásně zvědomila veškeré smysly, které jako lidé máme. A nejen, že mi je zvědomila, ale v kurzu jsem našla i spousta typů, jak tyto smysly dále rozvíjet a využívat je v praktickém životě. Tak tedy, pokud chcete lépe porozumět sami sobě, tento kurz je to pravé pro vás. Doporučuji a Petře
velmi děkuji.
Jana Fejtková

Tvorba webu, copywriting, tarot, www.jf-copy-web.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články