Martina-Novotna– kouc-sebehodnoty-sebevedomi

Martina Novotná – kouč sebehodnoty a sebevědomí

Koučink, sebevědomí, sebehodnota, sebeláska, vnitřní motivace, nastavení priorit a organizace času.

Stanovíte si priority Vašeho života. Pomocí Vašich talentů, dovedností a vhodných koučovacích otázek si nastavíte svůj cíl a prožijete si Vaše sny tak silně, že budete přesně vědět, co dál. Jak se chcete cítit, vypadat, prezentovat, jak členit svůj čas. Neradím, ale pokud budete ve slepé uličce pomohu Vám objevit další cesty. Jen vy rozhodujete o tom, kdy, co, jak a proč uděláte. Já jsem Váš průvodce, který Vás podpoří, věří Vám a pomůže nesejít z cesty a neztratit motivaci.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

online, Praha

Pomáhám lidem, aby byli pro sebe vnitřně perfektní. Buď přímo koučinkem, nebo "Diářem pro život, ať je, jaký je". Diářem s plánováním, s koučovacími otázkami každý měsíc na jiné téma a motivačním citátem na každý týden.
Více informací se dočtete zde.

Používám různé koučovací techniky schválení mezinárodní federací koučů v USA a jsem i jejím členem: blíže zde.

Hlavní výhody spolupráce jsou v nastavení vlastní sebehodnoty, nalezení svého sebevědomí, vnitřní motivace a organizace času.

Jste začínající podnikatelka a potřebujete si ujasnit svou počáteční cestu a své PROČ? Přemýšlíte, co by Vás naplňovalo, aby Vás práce bavila, naplňovala a byla pro lidi potřebná tak, že za ní jsou ochotni zaplatit (tedy abyste nalezli své IKIGAI)?

Jste ještě na mateřské a chcete si rozjet podnikání, dokud máte čas a prostor si vše v klidu připravit a vyzkoušet? Uvědomujete si, že Vám něco brání, ale neumíte to konkrétně pojmenovat? Nevěříte si a chcete to změnit? Chcete se někam posunout, ale nevíte přesně kam a jak?

Představte si, že víte – všechny odpovědi máte v sobě a jen vy sama si na ně dokážete odpovědět tak, abyste proto chtěla i něco udělat. Tak už neváhejte a vyzkoušejte to.

A jaká je výhoda koučinku? Nikdy po hodině strávené s koučem nebudete na stejném místě, kde jste byli...

 

Propojte se s Martina Novotná – kouč sebehodnoty a sebevědomí, v její fb skupině Za svým cílem mohu jít kdykoliv.

Reference

S Marťou jsme měly koučovací sezení. Přicházela jsem ne zrovna v ideálním rozpoložení a odcházela příjemně vyklidněná. Ukázala mi, jak zjistím, zda toho nechci stíhat až příliš mnoho. Dotkly jsme se témat, které aktuálně řeším a přišly jsme na jednu naprosto geniální věc, která mi ušetří dost času. Martina je velice příjemná a zároveň profesionální. Sedí mi v maximální možné míře. Okamžitě pochopila, jak na mě, aby ze mne dostala to nejlepší. A toho si cením obzvlášť. Ne každý kouč toto umí. Moc děkuji a doporučuji všemi dvaceti prsty, které mám.

Sandra Čermáková

Marketing pro podnikatelky, www.sandracermakova.cz

Martina Novotná mi pomohla se sebevědomím při prezentaci (nejen). Díky
Martině jsem se prezentování přestala bát a prezentaci před skupinkou cca 65 lidí jsem si užila a měla z toho dobrý pocit. S Martinou jsem měla i několik koučovacích sezení a pomohla mi podívat se na věci i z jiného úhlu pohledu, měla jsem několik AHA momentů a díky vizualizacím jsem si dokázala odpovědět na otázky, u kterých jsem si nebyla jistá. Projekt na sebelásku je také skvělý, protože s tím si myslím bojuje spousta žen.

Ing. Kateřina Bartheldi

Výživová poradkyně, www.vyzivapardubice.cz

„Děkuji Martině za naše koučovací setkání, pomohla mi uspořádat si své priority ve tvorbě, kterou chci převést do online prostoru a jako správná multipotenciálka toho mám více a je trošku problém si určit to, čím začít. Po našem setkání to již vím a mohu na tom pracovat. navíc mi nabídla další úhel pohledu, kterým jsme se na svou práci dosud nepodívala.“

Milena Kořínková

Fyzioterapeutka, tvůrkyně šperků a aromakosmetiky, www.milenakorinkova.cz

Tímto chci poděkovat Martince Novotné za více než hodinové povídání, které se mělo původně týkat sebevědomí a sebehodnoty, ale probraly jsme toho mnohem více podle toho, kam nás to zrovna zavedlo a co bylo prostě třeba… Martinka mi dala cenné vhledy do mojí situace a zpětnou vazbu, za kterou jsem vděčná. Celkově povídání proběhlo v přátelské atmosféře důvěry a bezpečí, takže ráda doporučují všem, kteří cítí potřebu se posunout v životě a nejsou si jisté samy sebou…

Naděžda Ondrová

Kreslířka, spolumajitelka společnosti, www.stavebniny-polesovice.cz

Měla jsem úžasný sebeláskový rozhovor s  Martina Novotná , nijak jsem nebyla omezená časově povídali jsme si dokud nás to někam vedlo.Otázkami mě Martina navedla na bloky, které v sobě mám. Zároveň jsme si i hezky popovídali o jiných tématech tam kam nás to táhlo.Dostala jsem pár tipů na to jak pracovat se svým sebevědomím, moc jsem si to užila a našla další cesty a způsoby jak podpořit sebelásku a zároveň sebevědomí.

Veronika Pavlišová

Tvůrkyně, rozvíjí náš potenciál skrze šicí stroj, www.mamasije.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články