Reference
Spolupráce s Verčou je pro mě splněný sen. Webu vůbec nerozumím, ale mám poměrně jasnou představu o tom, jak chci, aby jednotlivé stránky vypadaly. Jednu věc, kterou u dodavatele vnímám jako klíčovou, je mít pocit, že mi opravdu rozumí. A to se s Verčou děje i bez sáhodlouhého vysvětlování. Jakoukoliv moji vizi dokáže přesně přetvořit v realitu a výsledek vždy odpovídá mým představám nebo je ještě předčí. Rychlost práce, preciznost a cit pro detail jsou třešničkou na dortu jejích schopností. Verču z celého srdce doporučuji každému, kdo chce mít krásný a profesionální web.
Paní Kežlíkovou jsem požádala o výpomoc se SEO, už jsem podnikla nějaké kroky pro zlepšení SEO ale mé stránky se stále nezobrazovaly. Paní Kežlíková byla velice pohotová, jakmile jsem poslala stránky, udělala si hned analýzu a okamžitě identifikovala některé problémy. Dostala jsem od ní i spoustu tipů pro celkové zlepšení zdraví mých stránek. Po třičtvrtě hodině jsem sama musela paní Kežlíkovou zastavit neboť jsem již měla dostatek podnětů a mohla jsem se pustit do práce. SEO si spravuji sama, takže to jsem po paní Kežlíkové nechtěla. Byla to velmi přínosná konzultace.
Loni v září jsem si po 17 letech v marketingu řekla, že je čas šlápnout pod svou vlastní značkou. Možná si udělat web sama. Ale já potkala Verču. Díky bohu za to! Sedly jsme si lidsky a zároveň profesně chápala, co potřebuju a mohla mi to dodat.
Verča byla ta, která do toho šla se mnou. Pochopila mé potřeby, byla proaktivní, navrhovala vylepšení, vždy s ohledem na cíle webu. Velmi ochotně zapracovávala i všechny mé připomínky.
Verča mi web promyslela, nakódovala a připravila tak, že mi opravdu slouží jako vizitka a přivádí reálné klienty. Moc ráda tě doporučuji.
Díky Veronice mám krásný a funkční web.
Minulý rok jsem si koupila kurz s nachystanou webovou šablonou, ale ani po půl roce jsem nebyla schopná se dokopat k tomu, abych web skutečně vytvořila. Když jsem si uvědomila, že to není aktivita, které bych chtěla věnovat svůj čas a energii, Veronika mě zachránila.
Web mi dodělala podle mých přání a představ. Oceňuji také, že při zapracování korektur byla velmi pečlivá. Navíc mi i aktivně navrhovala vylepšení, která by mne samotnou nenapadly. Také se mi komplet postarala o technické náležitosti, se kterými bych se jen trápila.
Nyní se mi o web pravidelně stará a já můžu v klidu spát a zaměřit se na to, co mě baví a také mi jde lépe.
Takže za mě velká spokojenost, úleva a všem doporučuji. 🙂

























