Barbora Vašíčková, brand, content a strategy mentorka a byznys koučka

Barbora Vašíčková – @bara_sebekoucink

Prodej skrze sociální sítě, digitální marketing, digitální produkty, funnel, obsahový marketing na klíč, instagram audit, strategie, prodej, komunita, nahřívání, evergreen prodej, kampaň, brand, silná osobní značka, brand building, podcast, podnikání na mateřské.

Budování značky od prvního dne, vyzdvižení tvé jedinečnosti a odlišení od konkurence. Naučím tě, jak budovat a nahřívat tvoji komunitu, tak aby byla aktivovaná a neustále připravená nakoupit. Zaměříme se na růstovou a udržitelnou tvorbu hodnotného obsahu a aktivní prodej v kontextu, evergreenový prodej, prodej ve funnelu nebo kampani.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, koučování, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

Moravskoslezský kraj, online

Barbora Vašíčková – @bara_sebekoucink je brand, content a strategy mentorka a byznys koučka.

Pomáhám ženám přeměnit jejich vášeň ve stabilní podnikání skrze brand building, fungující strategii a magnetický obsah. Od nuly k ziskovému prodeji a stabilním příjmům z online podnikání díky aktivní a nahřáté komunitě, tvojí jedinečnosti a konzistenci v komunikaci a marketingu.

Nabízím: Starter pack pro nahřívání ZDARMA - 20 ŠABLON pro tvé příspěvky na sociální sítě

V podcastu Podnikání na mateřské s tebou ZDARMA sdílím tipy na podnikání a příběhy s úspěšnými podnikatelkami.

Masterclass pass - 5 hodin know-how z 24 oblastí z brand buldingu, marketingu a prodeje

Instagram audit - hodnotím IG na základě čtyř kategorií - soulad cíl- téma-příspěvek, balanc příspěvků, formát a obsah příspěvků, optimalizace BIO, připojuji svůj dojem a závěrečné doporučení

Individuální mentoring a koučink - vytvoření tvé neodolatelné nabídky, START tvého online podnikání, obsahový marketing na klíč, pasivní příjem s digitálními produkty, tvorba bulletproof portfolia, tvorba magnetů a funnelu na míru

Networking pro podnikatelky v Ostravě - Setkání žen a maminek podnikatelek, které společně sdílejí nadšení i starosti svého podnikání a vzájemně si nabízejí podporu a tipy, jak sebe a svůj byznys rozvíjet a posunovat dál.

Program “Od příspěvku k profitu” - Získej klienty dobře cíleným obsahem a plánovanou strategií prodeje. Díky programu, kde se naučíš propagovat a prodávat své služby a sklízet ÚSPĚCH.

Reference

Díky Báře jsem získala víc sebevědomí se ukazovat na sítích a dodnes je pro mě její profil cenným zdrojem informací. Poprvé jsem i propagovala a hned tři objednávky jen za včerejšek.

Šárka Bezděková

Majitelka e-shopu The little shop of cards, www.little-shop.cz

Nevěřila jsem si a byla nejistá. Nyní jsem pravý opak. Více i věřím a vím, že ty zkušenosti mám. Zlepšila jsem své Instagramové příspěvky, připravila svůj první magnet zdarma.

Kristýna Plisková

Laktační a nosící poradkyně, www.nosimesrdcem.cz

Prošla jsem několika kurzy ohledně online podnikání. Cítila jsem se občas paralyzovaná. Spolupráce s tebou mi pomohla se pohnout z místa. Podařilo se mi uspořádat online webinář, počet přihlášených dvojnásobně předčil mou představu.

Jana Valušová

Talentová a kariérní poradkyně, www.janavalusova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články