Božena Mikulová - copywriterka a cíťa na pravopis

Božena Mikulová – copywriterka a cíťa na pravopis

Textová podpora podnikatelek.

Copywriting, texty na weby, prodejky, do publikačních plánů na sítě, newslettery. Slogany a reklamní texty. Stručně, jasně, výstižně. Korektury. Copyediting a konzultace, kde vyladíme vaše texty k maximální efektivnosti při cílení na ideální klienty.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, sociální sítě, reklama

Lokalita

online

Božena Mikulová – copywriterka a cíťa na pravopis, vám připraví boží texty.

 

Copywriting a copyediting
Napíšu vám texty, které zaujmou ty správné klienty a přesvědčí je, že vaše služby rozhodně potřebují. Tvořím texty na weby, prodejky, do publikačních plánů na sítě a do newsletterů. Stručně, jasně, výstižně.

Upravím, provzdušním a vyladím vaše texty tak, aby zaujaly, ale nezahltily, byly přehledné a srozumitelné i pro laiky.
Pomáhám podnikatelkám, expertkám v jejich oboru, které psaní textů nebaví, nebo není jejich prioritou, získat víc času na to, co je pro ně podstatné.

Konzultace
Nabízím konzultaci vašeho webu, textu, prezentace.
Podrobím je svému kritickému pohledu. Vyladíme vaše texty tak, aby se líbily čtenářům i SEO, aby zaujaly klienty a otevřely jejich peněženky.
Odnesete si konkrétní návrhy na změny a vylepšení, doporučení a inspirace.

Konzultace půlhoďky
Potřebujete zkouknout, opravit či vyladit prodejku, e-mail, příspěvek nebo článek a dvouhodinová konzultace se vám zdá zbytečná?
Přesně pro vás jsou půlhoďky Rychlovka, Superrychlovka a Hoří, které se liší podle toho, jak pospícháte.

Korektury
Pravopisné, gramatické a stylistické

Celou sbírku pravopisných okének najdete na facebookové stránce ZDE.

Reference

Tímto bych ráda poděkovala Boženě Mikulové za copywriting kontrolu mého webu. Vše měla dopředu krásně připravené. Odhalila spoustu chyb v textu a sama přišla s nápady, jak některé části změnit. Musím vyzdvihnout i její flexibilitu a skvělou komunikaci. Prošly jsme veškeré texty a do hodinky bylo hotovo. Dál měla trefné připomínky, jak na ni web celkově působí jako na klienta. Moc děkuji za pomoc

Ing. Marie Vala

Interiérová šamanka a designérka, www.marievala.cz

Využila jsem možnost spolupráce s Boženkou ohledně napsání textu na zvací stránku magnetu. Byla jsem v tématu zaseklá a nevěděla jsem, jak to uchopit tak, aby to bylo zajímavé pro klienty. Poslala jsem Božence magnet, který shlédla a na základě toho mi poslala několik textů, jak to pojmout, jak nad tím přemýšlet. Jsem nadšená, protože tento způsob mě nenapadl. Texty jsou jednoduché, výstižné, mají zkrátka TO, co věřím, že publikum zaujme. Moc spolupráci s Boženkou  doporučuji.

Lenka Kvapilová

Emoční terapeutka a koučka, www.lenkakvapilova.cz

Měla jsem možnost zažít krátkou konzultaci svých textů s Boženou a jsem nadšená. Věty měnila jako drak a zdůvodnila mi, co na těch mých nebylo dobré, proč bych je měla změnit a jak. Můžu s ní jen souhlasit, její texty mají opravdu šťávu a chytnou čtenáře více za srdce. Moc děkuji.

Kristýna Gebauerová

Průvodkyně útulným domovem, www.kristynagebauerova.cz

Na Boži a její boží texty se obracím pravidelně. Jsem ráda za její širokou nabídku, protože ji stíhám využívat naprosto na max. Od kompletních textů na web, které jsou v přípravě, přes neustálý copyediting, úpravu a vyšperkování mých vlastních textů do článků, příspěvků a newsletterů až po kontrolu prodejek a reklamních textů nejen pro mě, ale i pro mé klientky. Nejvíce oceňuji její rychlou reakci i to, že veškeré domluvené
termíny vždy dodrží.

Sabina Hrabovská

Intuitivní markeťačka a byznys šamanka, www.sabinahrabovska.cz

Krásný podvečer, Boženko, chci Vám moc poděkovat za Vaši spolupráci na mé kampani, kdy jste z nadpisů v mém publikačním plánu a nastudováním mých prodejních stránek, dokázala tvořit tolik smysluplných příspěvků. Líbilo se mi, že to, na čem jsme se dohodly, vždy platilo. Je na Vás spolehnutí v rámci dohodnutých termínů! Také bylo fajn, že jsem od Vás v rámci této spolupráce měla zpětnou vazbu na své prodejní stánky a kontrolu pravopisu. Aktuálně mi partner připravuje
nový web a určitě se na Vás následně obrátím o spolupráci s jeho textovým laděním. Mějte pěkný zbytek dne.

Ing. Ludmila Klímková

Fitness kouč, www.lk-fitness.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články