Mgr. Helena Hájková – on-line podpora na LinkedIn

Mgr. Helena Hájková – on-line podpora na LinkedIn

LinkedIn, delegování, Social selling, Social media, freelancer.

Průvodkyně sítí LinkedIn™️ pro podnikatelky na volné noze. Vyřeším s vámi rutinní práci při správě osobního nebo firemního profilu. Pomůžu vám být na LinkedIn vidět a efektivně používat nástroje sítě.

Další informace

Kategorie

marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Pomůžu vám být vidět na LinkedIn.

Podporuji podnikatelky na volné noze v on-line prostoru, specializuji se na LinkedIn. Vyřeším za vás rutinní práci při správě osobního nebo firemního profilu a naučím vás pohybovat se na této síti z pozice freelancera.

Jsem autorkou iniciativy LinkedIn z nuly na sto, která byla součástí projektu V křesle byznysu. Od ledna 2022 vedu facebookovou skupinu pro zájemce o tuto profesní síť. Podnikatelkám se věnuji v rámci individuálních konzultací, programů a konkrétní dlouhodobé spolupráce.

Provázím freelancery a virtuální asistentky profesní sítí LinkedIn. Propojuji zkušenost, vzdělání a denní praxi na LinkedIn. Spolupráci se mnou oceňují především ti, kteří hledají efektivitu, jednoduchost, rychlý start, nadhled a praktické zkušenosti.
✅ Ve své práci propojuji bohaté zkušenosti z mediálního prostředí, kde jsem působila jako redaktorka a dokumentaristka. Po nástupu covidu jsem pracovala jako virtuální asistentka a mohla tak získat cenné znalosti o využívání a propojení nástrojů v on-line prostoru. Nabízím zkušenosti, spolehlivost, důvěru a pečlivou práci.
✅ Vystudovala jsem sociální pedagogiku a poradenství. Praxi jsem získávala jako asistentka, redaktorka, moderátorka, tajemnice, dokumentaristka, editorka a vedoucí projektů. Od roku 2009 se věnuji sociálním sítím, komunikaci a prezentaci.

Těším se na spolupráci.
Helena Hájková

 

S Mgr. Helena Hájková – on-line podpora na LinkedIn, se můžete propojit na YouTube nebo ve FB skupině LinkedIn z nuly na sto.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články