Viktorie Tiw - blogerka a byznys parťačka

Viktorie Tiw – blogerka a byznys parťačka

Automatizace a recyklace obsahu, Budování ziskového blogu, Prodej digitálních produktů, Blogování, Obsahový marketing.

Jsem Viktorie Tiw, blogerská expertka, která tě naučí vytvářet prodejní funnely pro monetizaci tvého obsahu a zajištění pasivního příjmu, přičemž nabízím kompletní řešení obsahového marketingu.

Další informace

Kategorie

copywriting, SEO, delegování, virtuální asistence, marketing

Lokalita

celá ČR, online

Buďte vidět!
Jsi připravena stát se špičkou v oboru obsahového marketingu a blogování? Ano, mluvím nyní o blogování, základním pilíři, na kterém to vše začalo a kde se to také může ukončit. Vzpomínáš, když jsme blogovali bez obav, že nám někdo ukradne obsah nebo účet?

Vytvořili jsme kvalitní obsah a ten zůstal na blogu tak dlouho, dokud jsme ho nesmazali. Nikdo nám blog neukradl, bylo to naše bezpečné místo. Naši čtenáři nás milovali a dokonce nám platili, když jsme začali svůj blog monetizovat.

A dnes? Všude je boj o čtenáře, boj o pozornost na sociálních sítích. Ale ti, kteří mají blog, stále úspěšně fungují. Proč? Protože mají SEO, monetizovaný obsah a hodnotný obsah, který je stále aktuální.

Chceš to i ty? Nyní je ten nejlepší čas, protože až si to uvědomí ostatní, ty už dávno budeš svým blogem vydělávat. A jak na to? V klubu ZÁŘI JAKO HVĚZDA budeme budovat obsah, kde tě naučím blogovat, úspěšně pracovat s obsahem, aby byl co nejvíce vidět a ty neměla tak mnoho práce s obsahovým marketingem.

Tak co říkáš? Připoj se k nám a nauč se tvořit prodejní funnely, které tvůj obsah monetizují a tím ti přivedou skvělý pasivní příjem. Těším se na tebe v klubu! Není klub to pravé pro tebe? Pak můžeš využít moji individuální spolupráci a najmout si mne jako byznys parťačku, která ti se vším pomůže.

Více o mých službách ZDE.
Kurzy blogování ZDE.
Blog
Masterclass nejen pro blogerky ZDE.

 

S Viktorie Tiw – blogerka a byznys parťačka, se můžete propojit i na Pinterestu.

Reference

Ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc a dlouhodobou spolupráci Stáni alias Viktorii Tiw. Požádala jsem ji o pomoc na konci roku 2022 a od té doby spolu už pár měsíců spolupracujeme na mém projektu o lásce, vztazích, seznámení a hlavně výběru toho správného životního partnera. Velmi mi pomohla s mým kurzem Jak potkat báječného muže, kam se přihlásilo 274 žen. Mohla jsem ji poprosit ad hoc a vždy vyšla vstříc. Za grafiku a textové materiály, slidy, dokonce i prodejní stránku jsem se rozhodně nemusela stydět!,
vše velmi pěkné, vkusné a na úrovni. A co víc, mám v ní i partnerku na diskusi ohledně online podnikání. Rozhodně doporučuji a díky.

Pavla Konvalinová

Love koučka, www.vyssidivci.cz

Velmi užitečná zpětná vazba na můj web. Jak je člověk na svůj blog zvyklý tak mu to nepřijde, ale vidět ho z jiného úhlu pohledu, z nezaujatého, z pohledu mého čtenáře, bylo skutečně skvělé. Díky moc za tip.

Jolana Šádková

Za Farmářky z paneláku, www.farmarkyzpanelaku.cz

Já Ti moc děkuju za dnešní hovor. Jsi fakt skvělá byznys parťačka. Věnovala jsi mi hodně času, měla jsi super nápady a rozvinula jsi ty moje a chceš mi věnovat další čas, že budeš hledat tu inspiraci z jiných webů literárních agentů. Budeme ještě předělávat web, dělat ty právní věci jako cookies, GPDR a pak e-mailing a tak. Pro mě je to hodně víš. Jde o to, že mě to obrovsky posune a já se tak můžu věnovat vlastní práci. Jinak fakt díky za všechny super nápady a nakopnutí mého podnikání…

Markéta Zaoralová

Literární parťačka, www.marketazaoralova.cz

Do Akademie blogování jsem se rozhodla vstoupit, protože jsem se potřebovala dozvědět více informací o blogování a zároveň jsem chtěla načerpat i další informace ohledně celkového technického nastavení a propojení. Práce ve WordPressu mě vždy lákala, proto jsem tušila, že kurz bude správnou volbou. Akademie je nabitá informacemi a skupinka, která je součástí kurzu je velmi podporující. Viki reaguje na dotazy hbitě a s radostí dotočí i nějaké video navíc, abychom vše snadno pochopily a nastavily. Na společných brainstormingových setkáních je možné načerpat nejenom inspiraci, ale je možné se zeptat na cokoliv nebo se zeptat zrovna na to, co nás nejvíce pálí. Jediné, co mě za sebe mrzí je, že jsem na Akademii neměla tolik času, kolik bych si přála, ale naštěstí mi přístup do členské sekce i po skončení kurzu zůstává otevřený, budu si tak moci studovat postupně a nadále svým tempem.

Petra Zábojová

Koučka, umělkyně, vlastní značka šperků Brilantes, www.brilantes.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články