Ing. Lucie Klátilová - Brain-based koučka a mentorka ženského time-managementu

Ing. Lucie Klátilová – Brain-based koučka a mentorka ženského time-managementu

Koučink, brain-based koučink, time-management, produktivita, efektivita, ženský time-management, mindset, plánování, typologie osobnosti, koučovací nástroje, byznys koučink.

Podporuji cílevědomé ženy, které touží být úspěšné a nezávislé. Pomáhám jim upgradovat své vnitřní nastavení, naprogramovat se na úspěch a naplno využít svůj jedinečný potenciál. Teď a tady. Bez výčitek. Bez kompromisů.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, ženská témata

Lokalita

online, Plzeňský kraj

Toužíte být úspěšné a nezávislé, ale narážíte neustále na limity své vlastní hlavy?
Chcete do svého života zavést trvalé změny, ale pořád to nějak nejde?
Chybí vám motivace, jasný cíl nebo konkrétní kroky, abyste šly do akce?

 

Naprogramujte svou mysl na úspěch

Postupně si osvojíte růstový mindset i koučovací techniky

Jako certifikovaná koučka vám pomohu poznat samu sebe více do hloubky – svou osobnost, své silné i slabé stránky, své životní hodnoty a vnitřní motivátory. Přestanete na sebe zbytečně tlačit a uděláte si prostor pro to, co je pro vás skutečně důležité.

Díky jednoduchým brain-based technikám, pravidelné sebereflexi a pochopení, jak skutečně funguje váš mozek, získáte praktické nástroje, které můžete snadno zavést do života, podnikání i práce s klienty.

A protože vy ambiciózní super ženy máte sklony k přetěžování se, zaměřuji se hodně i na time management, mindfulness a obecně nalezení vnitřní rovnováhy v tom všem shonu.

 

Upgradujte své vnitřní nastavení

Vaše hlava už vám nebude stát v cestě

Koučování vám pomůže srovnat si myšlenky, ujasnit si priority, odkrýt a pochopit své vnitřní nastavení. Podíváte se na věci z jiného úhlu, jiné perspektivy, zacílíte svou pozornost tam, kde je to opravdu důležité.

Překročíte své bloky a zbavíte se limitujících přesvědčení. Zjistíte, jak pracuje váš mozek, a naučíte se používat svou mysl efektivněji a v souladu se svými záměry. Probudíte svou intuici a vnitřní motivaci, takže začnete žít podle sebe, v lehkosti a hezky autenticky.

 

Názory mých spokojených klientek si můžete pročíst zde.

 

Jak to probíhá?

Vylezte z ulity a nechte Impostera za zády

Během prvních sezení se soustředíme na mapování toho, kde teď ve svém životě stojíte a jak se v tom cítíte. Vykreslujeme jasné obrysy vaší vize, odkrýváme vaše autentické PROČ a na základě toho teprve nastavujeme cíle naší spolupráce.

Struktura koučovací série, funkční plán a pravidelná sebereflexe vám pomáhají držet jasný směr a konzistentně plnit dílčí úkoly, i když na cestě zaškobrtnete.

Postupně se zbavíte zbytečných přesvědčení, limitů a vzorců, které vás brzdí. Přestanete se srovnávat a pochybovat o tom, zda jste už dost. Uvědomíte si svou vlastní sílu a jedinečnost. Změníte své vnitřní nastavení a tím i své vnímání světa. Vědomě a trvale.

 

Vyzkoušejte si to ZDARMA

Jak probíhá úvodní setkání?

  • Objednáte se na úvodní setkání, které je online a ZDARMA.
  • Vzájemně se poznáme a zjistíme, zda nám to lidsky sedí.
  • Pobavíme se o vašich představách, snech a o tom, kam míříte.
  • Vyzkoušíte si můj styl koučování na vlastní kůži.
  • Navrhnu vám variantu individuální spolupráce na míru.
  • Rozhodnete se, zda chcete dál pokračovat, a doladíme detaily.
  • Následná koučovací série probíhá nadále online.

 

Chcete si mě nejdřív oťukat?

Přidejte se do mé FB skupiny HEZKY AUTENTICKY | Osobní rozvoj & profesní seberealizace.

Anebo si přečtěte některý z mých článků na blogu.

Mohlo by vás zajímat třeba:

 

Jste připraveny upgradovat svůj mindset a začít si plnit sny?

Začněte žít naplno, v lehkosti a hezky autenticky.
Objednejte se na koučovací ochutnávku. Je online a ZDARMA.

 

Začtěte se do článku Koučka radí: 7 kroků, jak zvýšit osobní produktivitu a dosáhnout úspěchu, který pro vás Ing. Lucie Klátilová – Brain-based koučka a mentorka ženského time-managementu připravila.

Reference

Nemáte čas, nezvládáte udělat co jste si naplánovali nebo prostě nestíháte? Pokud s tím chcete něco udělat, doporučuji koučku a expertku na time management Lucii Klátilovou.
Společně vykoučujete, proč potřebujete víc času, jaké jsou vaše priority, co a proč vlastně vás nejvíc se*e (poslední bod mi ulevil nejvíc). No a pak pro vás má Lucka řadu time managementových technik.
Její konzultaci moc doporučuji.

Lucie Dědková

Podnikatelská mentorka, www.mentorkalucie.cz

Odcházela jsem s mnohem více, než naplněným očekáváním. S papírem plných čísel, které mi najednou dávaly smysl, a s mnohem jasnější vizí ve svém nově nabytém směru podnikání.
Lucku doporučuji všema deseti. Její autentický přístup je tak
přirozený a hned máte pocit, že mluvíte s dlouholetou kamarádkou. Jasně daný cíl je cesta. Díky za krásné setkání, nebylo poslední.

Michaela Kašparová

Specialistka na grafický design, www.mishula.cz

Lucka je přímá, na nic si nehraje a je na ní vidět, že to, co dělá, ji opravdu hodně baví. Díky Lucce jsem měla několik AHA momentů, které mi daly nový pohled na věc. Spolu jsme utřídily myšlenky, definovaly kroky pro pozitivní vývoj mé situace a cesty k vytvoření správného času pro kvalitní spánek a tím i energii pro práci během dne. Děkuji, Luci, za čas, který jsi mi věnovala a který byl pro mě velkým přínosem.

Bohdana Anna Šafranová

Průvodkyně světem řízení pro ženy, www.bohdanasafranova.cz

Jsem moc ráda, za spolupráci! Můj time-management je díky Tobě o několik úrovní výš – nejsem takový chaotik a daří se mi plánovat a pracovat mnohem efektivněji. Lucku moc doporučuji, už naše první konzultace byla jeden aha moment za druhým!
Krásně jsem si srovnala, co je vlastně důležité. Díky několika
doporučením dokáži pracovat víc v klidu a efektivně.

Simone Štreklová

Grafička, brand & web designerka, www.simonestreklova.cz

Vím, jak pokračovat, co budou moje další kroky a na co se zaměřit. Mám popsanou A4 poznámkami a úkoly. A co je na tom nejlepší? Já na to opravdu přišla sama! Lucie „jen“ kladla
ty správné otázky. Po koučinku jsem měla obrovský pocit úlevy, že vidím cestu a mám směr. Jsem nadšená, plná chuti honem běžet do akce. Luciinu péči každému rozhodně doporučuji. Děkuji.

Božena Mikulová

Copywriterka a cíťa na pravopis, www.bozi-texty.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články