Šárka Doležalová

Šárka Doležalová – vědomé háčkování/lektorování

Háčkování, ruční tvorba, kurzy, výroba na zakázku, montessori hračky pro děti a miminka, mindfulness, vědomé háčkování, relax.

Jsem autorkou výrobků značky ŠaHáDo – výrobky z duše. Tvořím didaktické pomůcky pro děti a relaxační i jiné krásnosti. Předávám háčkování online i offline ve svých kurzech respektující formou. Šířím myšlenky a techniky vědomého háčkování. Ukazuji přesah rukodělných činností, jdu pod povrch, využívám háčkování jako prostředek k seberozvoji.

Další informace

Kategorie

krása ženy – móda, šperky, vizáž, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, ruční tvoření, umění

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Šárka Doležalová – vědomé háčkování/lektorování vás propojí s tělem i vaším vnitřním hlasem.

 

Stojím za značkou ŠáHáDo – výrobky z duše. Ručně vyrábím didaktické pomůcky pro děti a relaxační propriety pro rodiče. Mými hlavními výrobky jsou montessori chrastítka pro miminka, didaktické sady Spektrum a MiniSpektrum, háčkované barefoot boty a meditační polštáře.

Učím ženy háčkovat v ženském rukodělném kruhu. Svoje kurzy vedu živě (v Brně) i online. Předávám rukodělnou techniku háčkování v respektu k individualitě každé účastnice kurzu. V nabídce mám 8-týdenní online kurz háčkování pro začátečníky Háčkuju svůj sen, který spouštím dvakrát do roka (na jaře a na podzim).

Nabízím individuální online i offline konzultace v oblasti vědomého háčkování i háčkování jako takového. V oblasti návodů nabízím rozbor a výklad návodu, kterému nerozumíte (psaného, schematického).

Zavedla jsem pojem vědomé háčkování. V rámci tohoto pojmu propojuji háčkování s mindfullness technikami a předávám přesah rukodělné činnosti. Vědomé háčkování má přesah do relaxace, vědomé tvorby a seberozvoje, kdy se můžeme lépe napojit na svoje tělo a svůj vnitřní svět.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články