Aneta Babušová - kouč a mentor prodeje

Aneta Babušová – Kouč a mentor prodeje

Prodej, studené hovory, akvizice jinak, osobní schůzky, konzultační prodej s přidanou hodnotou, zóna génia, instinkt v prodeji, follow-up.

Aneta Babušová – AnetaB. – kouč a mentor prodeje obchodníků a online podnikatelek. Jak dostat služby a produkty do firem a škol. Měním proaktivní prodej na instinktivní. Trpělivost, profesionalita a žádná otázka není hloupá.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

celá ČR, online

Navracím obchodníkům a online podnikatelkám to, kým skutečně jsou, aby své talenty během prodejních hovorů instinktivně proměnili ve stabilní příjmy. Klíč k prodejnímu úspěchu v podnikání je ve vaší mysli, činnostech a také každém člověku ve vašem podnikání.

Špičkoví prodejci se učí stylem pokus omyl, smíchaným s jejich intuicí. To nějaký čas trvá.
Co kdybyste pokus omyl přeskočili?

 

O mně v číslech:

 • 6 let jsem působila jako obchodník v oblasti technologií, z toho 2 roky „s dětmi v zádech“
 • 2 miliony Kč byl můj pravidelný průměrný měsíční obrat jako obchodník
 • 2 roky koučuju a mentoruju online podnikatelky a obchodníky k lepším výsledkům a prodejům

 

Pozorujete na sobě:

 • ODPADKY V HLAVĚ (Váš vnitřní hlas říká: „Nejsi dost dobrá! Dnes není správný den. Ale vždyť se ti dnes nechce. Prodej zkrátka není pro mě…“
 • NEDRŽÍTE FOKUS (Všimli jste si, že vám pořád utíká pozornost někam jinam.)
 • NEPTÁTE SE SPRÁVNÉ OTÁZKY (Stále někde létáte s nápady, hledáte ty TOP odpovědi světa.)
 • CHYBÍ KONZISTENTNÍ A FUNKČNÍ FOLLOW-UP POSTUP (Cítíte, že vám nic pořádně nefunguje. Žádný follow-up není dostatečný.)
 • JSTE SYSEL (Své strategie a nápady si syslíte pro sebe, než abyste je zúročili, prodali dál. A druzí vás pak předběhnou.)

 

Chcete, aby vám prodej do sebe konečně zapadal?

Objednejte se na konzultaci.

 

Prodejní koučink

Nejprve zjistíme, co potřebujete dělat. Pak co vám v tom brání. Díky zvídavým otázkám proměníme strašáky na hru. Uvědomíte si, jak v prodeji postupovat.

 • Najdete vlastní strategii náboru klientů.
 • Naučíte se je s lehkostí oslovit po telefonu.
 • Nastartujete prodeje a naplníte si diář.

 

Mentoring a koučink obchodu

Zjistíme, jaký je váš konzultační prodej s přidanou hodnotou. Koučinkem a mentoringem v prodeji vám posvítím na vaši osobnost a služby. A naše konzultace doplním o své tipy z praxe v B2B konzultačním prodeji. Naučím vás:

 • Studené hovory jinak
 • Další akviziční strategie a nástroje
 • Jak tvořit databázi efektivně
 • CRM záznamy a prodejní evidence
 • Chystané projekty a „daily business“ (to, co můžete prodávat operativně)
 • Roční plán služeb a cenotvorba

 

Chcete si nejdřív vyzkoušet, jaké to se mnou je?
Přijďte na seznamovací ukázkovou konzultaci „prodejní role play“ zdarma.

 

S Aneta Babušová – Kouč a mentor prodeje se Propojte také na LinkedIn a sledujte její tipy pro úspěch v prodeji v měsíčníku „Příjemné čtení“.

 

Začtěte se do článků Ako na úspešný predaj, Peniaze alebo úspech nebo Obchodník dušou a telom, které pro vás Aneta Babušová – Kouč a mentor prodeje připravila.

Reference

Konzultace na prodejní hovor s Anet absolutně předčila má očekávání. Pomohla mi utřídit si, jak by měla struktura hovoru vypadat, abych se v tom cítila dobře a zároveň klientky cítily důvěru, získaly potřebné informace a po službě zatoužily. Aneta má úžasné postřehy a tipy, co by se dalo ještě použít, aby byl hovor vyladěný na maximum. Dokonce mi pomohla si ujasnit moji srdcovou klientku. Konzultaci k prodejnímu hovoru s Anetou doporučuji každé ženě, může jen získat.

Hanka Sobotová

Médium pro Tvé Nové Já - spokojené a úspěšné • Mentorka 3E • Lektorka Čchi-Kung umění a cvičení v 1, www.zenaplnaenergie.cz

Aneta mne dokázala nasměrovat si lépe vydefinovat cíle a více se zaměřit na sebe, po stránce pracovní i osobní. Od první schůzky jsem věděla, že naše spolupráce bude fungovat a velmi děkuji za tuto možnost. Oceňuji schopnost člověka uvolnit a nasměrovat, pokládat správné otázky a řídit se svými pocity, které mě posouvají dál. Možnost rozebrat nejednu věc, správně ji uchopit a navrhnout doporučení, které mi sedí vzhledem k osobnosti. Tím, že máš velké zkušenosti z obchodu a jsi skvělým koučem, dokázalo mne to posunout v prodeji. Uvědomit si, že můj styl, konzultační prodej, je správný směr a jde to ruku v ruce s tím, že jsem spíše člověk zaměřený na caring a dokáži tak lépe budovat obchodní vztahy než kdybych se snažila o klasický prodej, který mi tolik nesedí.

Romana Hellmayerová

Sales manager Jobsider, www.jobsider.com

Na jasne otazky jasne odpovedi, je v tom logika, racionalita a říkáš veci rovnou, nechodíš okolo horké kaše, zabývaly jsme se přesně tím, co jsem potrebovala a nevím jak, ale jednodušše jsi mi to poskládala – co delat, jak postupovat. Vsetecnymi otazkami jsme se dostaly k mym strachum, z koucinku jsem vse zaprcovaval hned do reality. Jsi empaticka, umíš naslouchat, zaroven jsi uderná a sedí mi Tvé ukoly, jsi velkou podporou, což mě takto v začátku moc sedlo. Diky Tobě se mi strašáci proměnili v hru a dokonce na ty činnosti tesím, protoze vidim, jak to prinaší ovoce v podobě nových objednávek programů.

Iva Smutková

Lektorka Lesobjevování očima dětí, www.lesobjevovani.cz

Aneta je velice milá žena s dlouholetou praxí obchodníka. Své zkušenosti dokáže dobře a nenásilně předávat dál. S Anetou jsem absolvovala dvoudenní obchodní školení 1:1. Příjemně mě překvapilo s jakou profesionalitou bylo školení vedeno. Aneta měla připraveny materiály přímo na míru pro mne a společnost, ve které pracuji. Nejvíce oceňuji Anetinu trpělivost a to, že pro ni žádná z mých otázek nebyla hloupá. Naše spolupráce tímto školením nekončí, budeme se setkávat i nadále v rámci obchodního mentoringu, na který se moc těším.

Zdenka Power

Obchodní zástupce pro LEITNER ERGOMÖBEL GmbH, www.ergomoebel.at

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články